Hledáte moderní pasivní dům v okolí Prostějova?

19 Květen 2014
19 Květen 2014, Komentáře: Komentáře nejsou povoleny

 

Domy v pasivním standardu začínají být dnes vyhledávanou možností bydlení především u moderních rodin. Jedním z takových domů je i projekt pasivního domu v obci Určice. Ten může svými základními parametry nadchnout i náročnějšího klienta. Disponuje celkem dvěma podlažími s užitnou plochou 123 m2, přičemž dispoziční řešení je 5+kk. Pozemek o celkové ploše 780 m2 je orientován na jižní stranu.

V objektu jsou použita moderní technologická řešení

Jelikož se jedná o pasivní standard, je součástí objektu i řízená výměna vzduchu s rekuperací. V souvislosti s tím je použito také tepelné čerpadlo, které se v období topné sezony stará o vytápění, i ohřev vody. Topné rozvody jsou řešeny podlahovým vytápěním v celém objektu, v koupelně navíc otopným žebříkem.

Dvoupodlažní dispozice s centrálním spodním patrem

Dispozičně je dům řešený jako dvoupatrový, přičemž horní patro obsahuje ložnice a koupelnu, v tom spodním se nachází centrální obývací pokoj a také kuchyňský kout. Obě patra spojuje velmi efektní křivočaré schodiště, které patří mezi jeden z povedených designových doplňků celého tohoto objektu. Ten doplňují i četné prosklené plochy, které dávají interiéru moderní tvář a dostatek světla.

Špičkové materiály jsou samozřejmostí

Základem daného objektu, který by měl plně vyhovovat i náročným klientům je také použit těch nejkvalitnějších materiálů. Základem jsou plastová okna Rehau Geneo s izolačním trojsklem, nebo cihelné bloky  HELUZ Family 50 2in1, ze kterých je celý objekt postavem. V interiéru se však lze těšit třeba z kvalitních PVC podlah Geflor, špičkových keramických obkladů a dlažby. Pro opravdu náročnější zájemce je možné tento dům vybavit chytrou elektroinstalací.

Celkový pozitivní dojem však interiéru dodávají také použité dveře Sapeli Elegant, či veškerá sanitární keramika Idol, splňující taktéž vysoké požadavky všech případných zájemců. A tak tento objekt jasně ukazuje, jakou tvář může mít dnešní pasivní bydlení.

Pro další informace navštivte stránky developerské společnosti stavimesny.cz

Comments are closed.