DOMY CHARVÁTY – nové moderní bydlení u Olomouce

27 Květen 2014
27 Květen 2014, Komentáře: Komentáře nejsou povoleny

Stejně jako vy, i my sledujeme různé trendy a možnosti nízkoenergetického bydlení. A jelikož právě to je v posledních několika letech hitem, je jasné, že i mnoho developerů jasně mění své standardy a vydávají se plně tímto směrem. Jedním z posledních projektů, který splňuje právě tyto standardy, je i projekt v Charvátech, tedy v obci nedaleko Olomouce.

Proč tato lokalita?

Důvody pro zvolení právě této lokality byly pro developera rozhodně jasné, jelikož obec Charváty se nachází pouhých 8 minut od centra Olomouce a zhruba patnáct minut od Prostějova. I samotná obec však nabídne poměrně vysokou občanskou vybavenost a to od nákupních možností, přes možnosti sportovních aktivit, po školská zařízení – která jsou mimochodem vytápěna moderním tepelným čerpadlem. Zkrátka soulad s přírodou se snaží udržet i místní, což je pro samotné bydlení určitě dobrou zprávou. Co se týče konkrétních parcel, splňují veškeré požadavky pro stavbu moderních rodinných domů. Vhodná orientace pozemku zaručuje na jižní straně příjemné posezení v letním období na terase, v zimním zase co nejvyšší tepelný zisk.

Kvalitní standardy jsou samozřejmostí

Nabízené zděné domy však nenadchnou pouze lokalitou, ale i svými vysokými standardy. Domy jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu, pro náročnější klienty je možnost i pasivního. Kromě toho stojí za zmínku třeba střešní krytina Satjam se zárukou 40 let, kvalitní podlahové vytápění, které koresponduje s celkovou efektivitou topení, dále třeba vysoce moderní plastová okna. Jako klienti projektu DOMY CHARVÁTY máte možnost přizpůsobit celkové dispoziční úpravy vašim potřebám.

Co nabídne interiér a pozemek?

Je jasné, že nevybíráte své nové bydlení pouze podle stavby jako takové, ačkoliv dispozice 5+kk určitě nadchnou každého. Celková zastavěná plocha je poté 104 m2. Součástí každého domu je pozemek o velikosti 600, nebo 660 m2.

Ceny projektu už jsou také známy

Díky předchozím zkušenostem developera z již realizovaných staveb je možné stanovit i cenu domu včetně pozemku, ta činní 3 440 000 Kč, při rezervaci do 31.8.2014 včetně garáže zdarma, což s ohledem na výše uvedené přednosti a to ať už s ohledem na lokalitu, standardy nebo výhody rozhodně zaujme. Projekt DOMY CHARVÁTY je vhodný především pro mladé aktivní rodiny, které hledají moderní a kvalitní bydlení v okolí Olomouce a Prostějova.

Comments are closed.