Dlažba s věrnou imitací dřeva

29 Říjen 2013
29 Říjen 2013, Komentáře: Komentáře nejsou povoleny

Známý prestižní italský výrobce Atlas Concorde je známý svou pružnou reakcí na světové trendy, architekturu a moderní design. Ve svých špičkových sériích nabízí široký sortiment keramických produktů, určených jak do interiérů i exteriérů.

Dlažba Etic výrobce Atlas Concorde je elegantní série obkladů a dlažby s věrnou imitací dřeva.

Tato série nabízí kombinaci vzhledu přírodního dřeva spolu se špičkovou technologií . Série Atlas Concorde Etic díky skvělému designu přírodního dřeva nabízí intenzivní pocit harmonické přírody. Vyniká skvělými technologickými vlastnostmi, jako jsou pevnost, snadná údržba, odolnost vůči chemickým i fyzikálním vlivům. Proto sérii Atlas Concorde Etic můžeme použít v celém bytovém i komerčním interiéru i exteriéru.

Imitace dřeva vynikne jak v klasických,tak v moderních prostorech.V sérii Atlas Concorde ETIC najdeme sedm odstínů přírodního dřeva,které velmi napodobuje jeho kresbu,suky,strukturu.
Formáty 22,5x9cm , 15x90cm a 11x90cm připomíají klasické dřevěné desky.Široká nabídka umožňuje střídat formáty,povrchy i dekory a nabízí velké množství kreativních kombinací.
Můžeme tak oživit stávající prostory,nebo také můžeme volit jednostnou barvu i velikost.V obou případech celek bude působit autenticky a stylově.Série Atlas Concorde ETIC dodá vašemu domovu harmonii přírody,nadčasový vzhled a půvab.Dá vyniknout místu,kde se budete cítit dobře a harmonicky.

Comments are closed.