GERFLOR

26 Srpen 2013
Kategorie: Technologie
26 Srpen 2013, Komentáře: Komentáře nejsou povoleny

Gerflor díky vývoji se během více než 50 let stal synonymem pro kvalitní, moderní a elegantní podlahové systémy. Klíčem k úspěchu Gerfloru jsou neustálé inovace a investice v oblasti výroby. Výrobky této francouzské firmy se dnes prodávají ve více než 100 zemích světa.

Gerflor vysoce oceňuje moderní design. Při současném trendu je samotná odlaha stejně důležitá, jako správný výběr barev, materiálu a struktury. Tendence k jedinečným interiérům a osobitém stylu může být zhmotněna díky našemu širokému rozsahu podlahových řešení. Ať už dáváte přednost modernímu dřevěnému vzhledu, klasickým dlaždicím, neobvyklým vzorům nebo elegantnímu, Gerflor má pro vás ten pravý design, protože naše výrobky jsou navrhovány pro život.

Stejně jako ve výrobě i v jiných odvětvích investuje Gerflor do technologií šetrných k životnímu prostředí. V posledních letech došlo v výrazné redukci emisí do ovzduší, eliminaci používání těžkých kovů, zlepšuje se ochrana znečišťování vodních zdrojů, snižování spotřeby energie. Gerflor recykluje 95 % odpadů vzniklých při výrobě.

Vinylové podlahy Gerflor představují technologický a estetický pokrok v designu a povrchových úpravách a je přirozenou volbou pro použití v domácnostech.
Vinylové podlahy v rolích
mají výhodu velmi snadné pokládky v jakékoliv místnosti.Pokud zvolíme podlahu včetně patent.textilní podložky,můžeme pokládat přímo na původní podklad.Textilní podložka působí také jako přirozený izolant.

Tyto podlahové krytiny jsou již ve výrobě opatřeny speciální povrch.úprvavou PUR pro zajištění trvanlivosti,omezení možnosti oděru či poškrábání a snížení množství vody a čistících prostředků potřebných k údržbě po dobu životnosti podlahy.

Vinylové podlahy Gerflor vytvářejí měkký a hřejivý pocit,na kterých se můžete procházet bosí bez pocitu chladu.

Comments are closed.